By the kilo
Branded lots by weight: the lowest entry price. Looking for more margin per item? Check the lots by the piece.
FILTRAR 19 LOTES
-
Branded Track Jacket Mix (kg)
PESO5 KGPIEZAS~13 UDS €/PRENDA9,23€REVENTA EST.+100%Regular price 120,00€Regular price 120,00€ Sale priceUnit price / per -
Y2K Clothing Mix
PESO10 KGPIEZAS~40 UDS €/PRENDA2,50€REVENTA EST.+100%Regular price 100,00€Regular price 100,00€ Sale priceUnit price / per -
Luxury Clothing Mix
PESO5 KGPIEZAS~15 UDS €/PRENDA18,33€REVENTA EST.+100%Regular price 275,00€Regular price 275,00€ Sale priceUnit price / per -
Grade A Winter Mix
PESO5 KGPIEZAS~15 UDS €/PRENDA6,00€REVENTA EST.+100%Regular price 90,00€Regular price 90,00€ Sale priceUnit price / per -
Levi's Jeans Mix
PESO5 KGPIEZAS~12 UDS €/PRENDA6,66€REVENTA EST.+99%Regular price 80,00€Regular price 80,00€ Sale priceUnit price / per -
Ralph Lauren, Lacoste & Tommy Hilfiger Mix
PESO5 KGPIEZAS~13 UDS €/PRENDA9,23€REVENTA EST.+100%Regular price 120,00€Regular price 120,00€ Sale priceUnit price / per -
Burberry Mix
PESO5 KGPIEZAS~13 UDS €/PRENDA15,38€REVENTA EST.+100%Regular price 200,00€Regular price 200,00€ Sale priceUnit price / per -
Vintage Trench Coats
PESO10 KGPIEZAS~15 UDS €/PRENDA7,33€REVENTA EST.+100%Regular price 110,00€Regular price 110,00€ Sale priceUnit price / per -
Football Clothing Mix
PESO5 KGPIEZAS~17 UDS €/PRENDA10,29€REVENTA EST.+100%Regular price 175,00€Regular price 175,00€ Sale priceUnit price / per -
Premium Reseller Lot
PIEZAS~10 UDS €/PRENDA11,99€REVENTA EST.+100%Regular price 119,99€Regular price 119,99€ Sale priceUnit price / per -
Grade A Winter/Summer Mix
PESO5 KGPIEZAS~18 UDS €/PRENDA5,00€REVENTA EST.+100%Regular price 90,00€Regular price 90,00€ Sale priceUnit price / per -
Grade B Branded Mix
PESO20 KGPIEZAS~70 UDS €/PRENDA1,14€REVENTA EST.+100%Regular price 80,00€Regular price 80,00€ Sale priceUnit price / per -
Coogi-Style Vintage Jumpers
PESO10 KGPIEZAS~18 UDS €/PRENDA5,55€REVENTA EST.+100%Regular price 100,00€Regular price 100,00€ Sale priceUnit price / per -
Women's Branded Mix
PESO5 KGPIEZAS~18 UDS €/PRENDA4,44€REVENTA EST.+100%Regular price 80,00€Regular price 80,00€ Sale priceUnit price / per -
Leather Bomber Jackets
PESO10 KGPIEZAS~12 UDS €/PRENDA9,16€REVENTA EST.+100%Regular price 110,00€Regular price 110,00€ Sale priceUnit price / per -
Branded Jeans Mix
PESO10 KGPIEZAS~20 UDS €/PRENDA6,25€REVENTA EST.+100%Regular price 125,00€Regular price 125,00€ Sale priceUnit price / per -
Starter Lot
PIEZAS~5 UDS €/PRENDA11,00€REVENTA EST.+100%Regular price 55,00€Regular price 55,00€ Sale priceUnit price / per -
Unbranded Vintage Clothing Mix
PESO10 KGPIEZAS~30 UDS €/PRENDA2,83€REVENTA EST.+100%Regular price 85,00€Regular price 85,00€ Sale priceUnit price / per -
Grade A Summer Mix
PESO5 KGPIEZAS~25 UDS €/PRENDA3,60€REVENTA EST.+100%Regular price 90,00€Regular price 90,00€ Sale priceUnit price / per
Precio por kilo de cada lote
| Lote | Peso | Precio del lote | Precio por kg |
|---|---|---|---|
| Grade B Branded Mix | 20 kg | 80,00€ | 4,00€/kg |
| Unbranded Vintage Clothing Mix | 10 kg | 85,00€ | 8,50€/kg |
| Coogi-Style Vintage Jumpers | 10 kg | 100,00€ | 10,00€/kg |
| Y2K Clothing Mix | 10 kg | 100,00€ | 10,00€/kg |
| Leather Bomber Jackets | 10 kg | 110,00€ | 11,00€/kg |
| Vintage Trench Coats | 10 kg | 110,00€ | 11,00€/kg |
| Branded Jeans Mix | 10 kg | 125,00€ | 12,50€/kg |
| Women's Branded Mix | 5 kg | 80,00€ | 16,00€/kg |
| Levi's Jeans Mix | 5 kg | 80,00€ | 16,00€/kg |
| Grade A Winter Mix | 5 kg | 90,00€ | 18,00€/kg |
| Grade A Winter/Summer Mix | 5 kg | 90,00€ | 18,00€/kg |
| Grade A Summer Mix | 5 kg | 90,00€ | 18,00€/kg |
| Ralph Lauren, Lacoste & Tommy Hilfiger Mix | 5 kg | 120,00€ | 24,00€/kg |
| Branded Track Jacket Mix (kg) | 5 kg | 120,00€ | 24,00€/kg |
| Football Clothing Mix | 5 kg | 175,00€ | 35,00€/kg |
| Burberry Mix | 5 kg | 200,00€ | 40,00€/kg |
| Luxury Clothing Mix | 5 kg | 275,00€ | 55,00€/kg |
Lotes Grado A: al menos el 90 % de los artículos son Grado A. Preparación en 24 h y envío en 24-48 h en península. Envío gratis en España a partir de 600 €. Precios actualizados automáticamente.
✓ ORIGINALS CHECKED ONE BY ONE✓ NO CUSTOMS, NO SURPRISES✓ IN-PERSON HANDPICKING✓ REAL PEOPLE, NO BOTS












